За їх інформацією, місцевий «журналіст-рекетир» Андрій Гринь працює у місцевій газеті.
Зазначається, що Андрій Гринь “пише заказуху”, а потім за видалення статей “вимагає від жертв наклепу 10 000$”. Серед того, що публікує ТК значиться таке: “Новини України. Найрезонансніші розслідування. Корупція. Армія. Схеми”.
До чого саме віднести “нарис” про краматорського журналіста, питання цікаве. На найрезонансніше розлідування не тягне, а от як схема – варта уваги. Видання «Технополіс» вирішило перевірити схему.
Після цієї публікації Андрія Гриня можна було б визначати як скандально відомого, але наразі про самі скандали нічого не відомо, бо жодного прикладу не наведено. Точніше, якщо щось і відомо, то лише цьому ТК. Бо й самому герою “викривальної статті” нічого про це не відомо.
Ми зателефонували до колеги й попросили або взяти в долю, або поділитися секретом заробітку – часи ж, самі знаєте, скрутні.
– Якби в мене були такі доходи, я б зараз на власній яхті подорожував по Казенному Торцю, а не новини шукав, – мрійливо поскаржився журналіст “журналістської газети”.
Тоді ми пішли на хитрість, пообіцявши, що зараз напишемо статтю про те, що він корупціонер, рекетир і здирник. А видалимо, коли він заплатить нам 5000$ (хоча б половина у нього мала бути).
– Пишіть, – сказав Андрій. – Таких грошей у мене все одно нема. А оскільки у вас нема доказів, я на вас подам позов до суду.
Суд! Точно! Все ж може вирішити суд. І справді, якби щось подібне мало місце, то “жертви”, яких начебто обирає журналіст, могли б уже його самого роздягти до нитки. Ось так би закрутилось: журналіст рекетує, жертва – репетує, телеграм-канал “новини” з пальця висмоктує… Схема, однак!
Але якщо комусь і справді відомо про такі випадки, або хтось став “жертвою рекетира”, то, додавши докази, можна повідомити в редакцію. Відсоток від угоди гарантуємо!
Редакція «Новини Краматорського району» також просить поліцію Краматорська внести відомості до ЄРДР та провести перевірку відносно жрналіста, котрого звинувачують у рекеті.