У Краматорську після російського обстрілу постраждали не лише люди, а й тварини: поранену собаку довелося везти до Слов’янська.
Російські війська продовжують обстрілювати житлові квартали Краматорська. Внаслідок чергового удару постраждали не лише мирні мешканці, а й тварини. Про це повідомляють «Новини Краматорського району».
Будемо вдячні саме вам, якщо підпишетеся на наш Telegram-канал «Новини Краматорського району» за посиланням ТУТ. Також, за бажання, ви можете підтримати нас фінансово за посиланням ТУТ. Обов’язково зазначте призначення платежу як «Благодійність». Будь-який внесок – 1, 2, 5 чи 10 – є цінною підтримкою для нас.
18 травня о 12:13 російські окупаційні війська завдали удару по приватному сектору Краматорська із застосуванням реактивної системи залпового вогню. На місці події журналісти та волонтери також помітили численні елементи шрапнелі, що значно збільшує радіус ураження та небезпеку для цивільного населення.
За інформацією начальника Краматорської МВА Олександр Гончаренко, внаслідок обстрілу загинула жінка 1943 року народження. Також постраждали чоловік 1983 року народження, який отримав допомогу на місці та лікується амбулаторно, і жінка 1955 року народження, яка перебуває у медичному закладі у стані середньої тяжкості.


Під час роботи на місці події до журналіста ІА «Новини Краматорського району» звернулася місцева мешканка, яка повідомила про поранену собаку у дворі одного з будинків. Жінка просила допомогти припинити страждання тварини.
Для допомоги журналіст звернувся до місцевих зооволонтерів. Через деякий час на місце прибули волонтери та небайдужі мешканці. Однак через велику кількість уламків та шрапнелі на місці обстрілу волонтерський автомобіль отримав пошкодження коліс.
Згодом по допомогу звернулися до АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ». Працівники підприємства не відмовили та допомогли доставити поранену тварину до ветеринарної клініки.
Втім, за інформаціє журналіста, кілька деяких місцевих ветеринарних клінік відмовили у прийомі тяжко пораненої собаки. У результаті домовитися про допомогу вдалося лише у Слов’янську, куди тварину й доставили.

На жаль, врятувати собаку не вдалося. За словами ветеринарів, тварина отримала надто тяжкі поранення — серйозні ушкодження кишківника та внутрішніх органів. Було ухвалене рішення про евтаназію, аби припинити її страждання.

Ця історія вкотре показує, що від російських обстрілів на Донеччині страждають не лише люди, а й тварини, які так само опиняються під ударами війни.



