Війна внесла корективи у діяльність підприємства.
ПрАТ «Краматорський завод Теплоприлад» – одне з найперших підприємств в Україні, що освоїло випуск широкого спектру газових пальників інфрачервоного випромінювання світлого та темного спектрів. Про це повідомляють «Новини Краматорського району» з посиланням на Краматорську філію Донецького обласного центру зайнятості.
Будемо вдячні саме Вам, якщо підпишитесь на телеграм-канал «Новини Краматорського району» за посиланням ТУТ.
Підприємство також займається виготовленням нагрівальних, термічних газових та електричних печей. Використовуючи кращі технічні розробки, сучасні технології, високоякісні матеріали, надійні вітчизняні та імпортні комплектуючі, вдалося створити продукцію, яка за своїми теплотехнічними характеристиками ні в чому не поступається кращим світовим зразкам. Обладнання, що виробляється на «КЗТП», дозволяє значно покращити технологічні процеси та скоротити споживання енергоносіїв, що є важливим у наш час.
Війна внесла корективи у діяльність підприємства. Нестабільні логістика та збут продукції, застаріле обладнання, плинність кадрів – все це негативно сказалося на роботі підприємства.
Вирішити частину проблем допомогла Краматорська філія Донецького обласного центру зайнятості. Підприємство отримало інформацію про державні активні програми підтримки бізнесу під час війни: гранти та компенсації. Тож при соціальному супроводі консультантів служби зайнятості «КЗТП» взяло участь у програмі «Гранти на створення або розвиток виробництв переробної промисловості», стало переможцем та у червні отримало кошти на придбання устаткування. Центр зайнятості також допоміг підприємству у підборі кадрів та працевлаштуванні громадян, в тому числі внутрішньо перемішених осіб. Це дало можливість «КЗТП» подати документи на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО.
Так, співробітництво держави та бізнесу, а також обрана ПрАТ «Краматорський завод Теплоприлад» стратегія соціально свідомого підприємництва дозволило підприємству поновити об’єми продукції, зберегти кадри та створити нові робочі місця.