Вадим Філашкін на передодні професійного свята привітав журналістів Донеччини з їх професійнимя святом: запрошення на захід отримали лише окремі редакції.
Очільник Донецької області Вадим Філашкін вручив обраним журналістам інтернет-видань і телебачення нагрудні знаки «Знак пошани» Донецької ОДА. Про це повідомляють «Новини Краматорського району» з посиланням на повідомлення в соціальній мережі фейсбук Філашкіна.
Будемо вдячні саме вам, якщо підпишетеся на наш Telegram-канал «Новини Краматорського району» за посиланням ТУТ. Також, за бажання, ви можете підтримати нас фінансово за посиланням ТУТ. Обов’язково зазначте призначення платежу як «Благодійність». Будь-який внесок – 1, 2, 5 чи 10 – є цінною підтримкою для нас.
«Вручив нагрудні знаки «Знак пошани» Донецької ОДА журналістам інтернет-видань і телебачення, а також працівникам пресслужб Нацполіції в Донецькій області, обласної прокуратури та патрульної поліції Краматорська і Слов’янська.
Під час зустрічі обговорили оборону, евакуацію, підтримку жителів і військових — ті теми, які зараз найгостріші для регіону»,-йдеться в тексті повідомлення очільника області.
Вийшло так, що відзнаки дісталися лише обраним – журналістам із телебачення, деяких інтернет-видань, а також працівникам пресслужб поліції та прокуратури. У той час як інших журналістів, які щоденно й самовіддано висвітлюють ситуацію в прифронтовому регіоні, залишилися за бортом уваги обласної влади.
Серед запрошених відсутні видання «Новини Краматорського району», «Новини Краматорська», «ДНЛ+», “Карачун”, «Капрі», «Технополіс», «Новости Донбасса», «Суспільне Донбас», «ОбщеЖитие», “Східний варіант” та воєнкор Олександр Качура. Складається враження, що влада розділила журналістську спільноту Донеччини на «потрібних» і «непотрібних». І це в умовах, коли інформаційний фронт став не менш важливим за бойовий.
Таке ставлення викликає щонайменше подив. Адже незалежні журналісти регіону — це ті, хто першими повідомляє про обстріли, евакуації, гуманітарну ситуацію; хто часто ризикує, працюючи в умовах постійної небезпеки, без державної підтримки чи протекції.
Відкритим залишається питання: чому голова області вирішив ігнорувати частину професійної журналістської спільноти? І чи буде у нього мужність визнати цю помилку — не для галочки, а для реальної підтримки всіх, хто працює на благо жителів Донеччини?